-ימי כיף לעובדים | פגישות הנהלה | גיבוש קבוצתי | סדנאות לנשים
רוח בהר      Mountain Spirit      Holistic Retreat  logo

וּבְשַלְוַת הָאִישׁ תִּכְלֶינָה כָּל חֶרְדוֹת מְצוּקוֹתָיו, כּי בּינַת שׁלֵוֵי הַדַעַת חִישׁ תָּנוּחַ יַצִיבָה.
מתוך הַבַהַגַוַדֵגִיטַה - שירת המבורך בתרגום ע. אולסבנגר
 
פגישות הנהלה

התכנסות של צוות ההנהלה הבכיר או כל קבוצת עובדים מחוץ לכותלי המשרד למטרות סיעור מוחות, דיונים עסקיים ומקצועיים וגיבוש אסטרטגיה, מקובלת בחברות המובילות בעולם. השהייה ב"רוח בהר" השוכן על פסגת הר כמון בנוף עוצר נשימה, בתנאים של נוחות ואיכות מירבית ובדיסקרטיות מלאה תורמת ליצירת האווירה והאנרגיה הנדרשות לדיונים פוריים מתוך מחשבה צלולה וריכוז שאינם אפשריים בדרך כלל בסביבת העבודה הרגילה.

המרכז המפואר, הטבע הפראי מסביב, הבריכה היפיפייה, מקווה המים החמים המפנק והאוכל האיכותי מאפשרים את מיצוי מלוא הפוטנציאל של חברי הקבוצה. המרכז כולל גם אולם לפגישות ופעילות קבוצתית מפואר, ממוזג, מצויד במקרן מקצועי ומסך למצגות.

אירוח פגישת הנהלה ב"רוח בהר" כולל ארוחת בוקר וצהרים וכן כיבודים בין הארוחות. האוכל מוכן במקום בידי צוות מיומן וכולל מנות מיוחדות ואותנטיות מהמטבח הגלילי. הארוחות מורכבות מחומרים טבעיים בלבד בשילוב של ירקות ומוצרים מקומיים, ובהקפדה על עקרונות התזונה הבריאה.

בנוסף לתכנים ולפעילות העצמית של הקבוצה ניתן להוסיף סדנאות ליוגה, מדיטציה או סדנת גיבוש המבוססת על אומנויות קרב יפניות (בושידו). תוכלו גם לצעוד בשבילי ההר או לבקר באתרים קרובים בהנחיית מדריך טיולים מוסמך ומנוסה.

בהפסקות בין הפעילויות תהנו לנפוש במתחם הבריכה ומקווה המים החמים.

לתכנון וארגון הפגישה שלכם צלצלו לאיציק אורן - 054-534-3907

site4 site1 site2 funday4 img16 img20