ד"ר דקלה אורן    כירופרקטיקה ותרפיה קרניו-סקראלית   logo


כרטיס ביקור

במרפאות של ד"ר דקלה מטפלים בכל מי שיש לו עמוד שדרה:

נשים בתהליכי פוריות, נשים בהיריון, תינוקות החל מן היום הראשון לחייהם, ילדים, בוגרים ומבוגרים.

שיטות הטיפול הייחודיות מושכות את שוחרי הבריאות הטבעית אל "המרפאה שכולה בריאות".

צוות המרפאה מתמחה בריפוי מגוון בעיות כמו מתח רגשי, כאבי גב וצוואר, יציבה לקויה, טיפול לאחר תאונה, טיפולים ממוקדים לנשים בתהליכי תהליכי פריון והריון, עזרה בהיפוך עובר, איזון לאחר לידה של האם והתינוק, בעיות של נשים בגיל המעבר תינוקות וילדים.

ד"ר דקלה אורן שואבת את ההשראה לניהול המרפאה והטיפול משורשי הזן בודהיזם והפילוסופיה היוגית. היא משלבת ידע עתיק עם שיטות מדעיות מהמתקדמות ביותר בעולם הריפוי הטבעי. עקרונות ה"נפש בריאה בגוף בריא" מיושמים בכל מפגש ובכל טיפול. המטרה במרפאה היא לאבחן ולעזור למטופל למצוא את שורש הבעיה הגופנית ואת המרכיבים הנפשיים והרגשיים שמשפיעים על הגוף בדרך משולש הבריאות.

מגוון הטיפולים כולל כירופרקטיקה עדינה בשיטת שיטת האקטיבטור, קרניו-סקראל, אוסטיאופתיה, ורפואה סינית. הטיפולים מוצעים על ידי ד"ר דקלה וצוות המרפאה המיומן.

בנוסף לטיפולים הגופניים מקבלים המטופלים הסבר מקיף אודות מקור הבעיות שמהן הם סובלים ועל אפשרויות טיפול מגוונות שכוללות יעוץ והתאמת תוכנית אישית לכל מטופל. המטופלים מונחים בדרך העדינה של שיווי משקל ואיזון הרמוני תוך פיתוח המודעות וההקשבה לגוף ולצרכיו.

היחס האישי הוא ערך נעלה במרפאה. ההקשבה והרגישות לצרכיו של כל מטופל, והשילוב של שיטות טיפול מתקדמות, הקשבה ותוכנית טיפולים אישית תורמות רבות להצלחת הטיפול.

ד"ר דקלה אורן היא כירופרקטורית ומטפלת בכירה בקרניו סקראל מאז שנת 1996. את לימודי הדוקטורט לכירופרקטיקה סיימה בהצטיינות בקולג' על שם פאלמר בסאן חוזה, קליפורניה. במקביל ללימודי הכירופרקטיקה, התמחתה ד"ר אורן בתראפיית קרניו סקראל מבית מדרשו של ד"ר אפלדג'ר ברמת מתקדמים. ד"ר אורן זכתה ללמוד אישית אצל ד"ר אפלדג'ר שחקר ופיתח את השיטה וכיום היא מעבירה קורסים בקרניו סקראל למטפלים. שטחי התמחות נוספים כוללים בריאות נשים ותזונה קלינית.

הרקע המקצועי של ד"ר אורן לפני לימודי הכירופרקטיקה כלל תרגול האתה יוגה מגיל שש עשרה, לימודי חינוך גופני בבית המדרש למורים במכון וינגייט ושנים רבות של הוראת יוגה.

מרפאות בהרצליה ובמצפה מכמנים, טלפון נייד: 054-644-4822img img img img img img