לגעת בעדינות, לחוש לעומק, לשחרר, לאזן את השלם, לבריאות

קורס קרניו סקראל בהדרכת ד"ר דקלה אורן

          

cst.jpgבשנות השבעים גילה ד"ר אפלדג'ר את הדופק שפועם ומפעיל את מערכת העצבים. שיטת הריפוי שהוא פיתח משתמשת באיזון מערכת העצבים כדי לרפא מגוון בעיות ולהשיב את הבריאות. בשל התגליות והמחקרים שערך כדי להוכיח באופן מדעי את השיטה, הוא זכה להוקרה בינלאומית. קרניו סקראל פועמת וחיה ונלמדת כיום במדינות רבות בעולם. מטפלים מתחומים שונים לומדים את השיטה כדי להרחיב את יכולת הריפוי שלהם.

לקרניו סקראל אסכולות שונות שהולכות ומתרחבות ככל שהשיטה נהיית יותר פופולארית. יש להדגיש כי על מנת לרפא יש צורך באחריות רבה ויכולת אבחון. קרניו סקראל היא שיטת ריפוי, כדי לשאת באחריות לבריאות המטופל על המטפל להכיר ביכולתו ולדעת מתי להפנות לאנשי מקצוע נוספים.

ד"ר דקלה אורן היא כירופרקטורית שמתמחה בתרפיית קרניו סקראל. היא זכתה ללמוד אצל ד"ר אפלדג'ר עצמו ואצל מורים נוספים ברמה הגבוהה ביותר של השיטה. ד"ר דקלה עוסקת בריפוי בקרניו סקראל מזה שבע עשרה שנה.

תאור הקורס: המערכת הקרניאלית היא אחת המערכות החשובות בגופנו. היא מגנה ומזינה את המוח וחוט השדרה. השפעתה רבה על פעילות מערכת העצבים כולה. לימוד השיטה מאפשר לך לשחרר חסימות שמשפיעות על הזרימה העצבית התקינה ועל מערכות הגוף שקשורות אליה. בקורס זה נלמד טכניקות במגע עדין שמטרתן לעזור לגוף לשחרר חסימות אלה. כאשר אנחנו משחררים את התפקוד הלקוי ואת הכאב שמתלווה אליו, הגוף משתחרר ממתח מיותר, המערכת החיסונית מתחזקת והבריאות מתעצמת.

מטרת הקורס:

·         להבין את המערכת הקרניאלית והשפעתה על הבריאות

·         לפתח יכולות חישה במגע עדין

·         לזהות את המקצב העדין של המערכת ולהשפיע עליו בתהליכי ריפוי

·         לעקוב אחרי הקשר בין איברים שונים דרך מערכת רקמות החיבור (פאשייה)

·         לשחרר חסימות בערוץ המרכזי של המערכת (דורל טיוב)

·         למידה של טכניקות מיוחדות לשחרור טראומות ושינוי תבניות ישנות, כדי לאפשר שיפור משמעותי בבריאות ולעודד הרפייה,נינוחות והחלמה.

·         לימוד אודות מצבים ספציפיים והגישה לריפוי כמו בעיות בלסת, כאבי צוואר וראש, מפרק הכתף, וטיפול בעצם הזנב.

·         לימוד פרוטוקול בן עשרה שלבים ליישום מיידי של השיטה.  

הקורס נערך במשך חמישה ימי לימוד.

הקבלה לקורס מותנית בריאיון טלפוני והתאמה מקצועית.

להרשמה לקורס שישנה את חייכם, צלצלו כעת: 054-644-4822