ד"ר דקלה אורן    כירופרקטיקה ותרפיה קרניו-סקראלית   logo


שיטת האקטיבטור

מכשיר קטן- טכניקה מדעית –תוצאות מפתיעות

שיטת האקטיביטור היא טכניקה כירופרקטית עדינה שפותחה כדי לשפר את בטיחות המניפולציה ואת נוחותה. שיטה זו היא אחת מהשיטות המדעיות והנחקרות ביותר בתחום הכירופרקטיקה.

השימוש במכשיר האקטיביטור והאבחון הספציפי לשיטה זו משפר את תפקוד עמוד השדרה ומפרקי הגוף ותורם רבות להפגת כאבים, מניעת כאבי ראש, כאבי צוואר, כאבים לאחר תאונות ועוד.

שחיקת הזמן או פגיעות ישנות עלולות לגרום לחוליות או למפרקים לאבד את איזונם, לפגוע בסחוסים ולגרות את העצבים והרקמות הרכות. התוצאה היא כאב ותפקוד לקוי של הגוף. ללא טיפול נוטות בעיות אלה להחריף ולגרום להתנוונות המפרקים (בדומה לעששת בשיניים).

עזרו לגוף, באופן טבעי!

השימוש באקטיביטור לאיזון החוליות והמפרקים הוא:

עדין, מדויק, מבוקר, בטוח, ואפקטיבי!

בשיטה זו משתמשים בפרוטוקול מיוחד לאיתור בעיות בתפקוד המפרקים על ידי בדיקת אורך הרגליים ותגובה עצבית-שרירית לגירוי מכני.

הכירופרקטיקה המסורתית מאזנת את המפרקים על ידי מניפולציה ידנית. לעיתים אנשים מתכווצים כתוצאה מפחד או מכאב ומתנגדים למניפולציה. במקרה זה המטופל יכול להתלונן על כאבים בזמן הטיפול לאחריו. כדי לפתור בעיה זו עמלו מדענים במשך שלושים השנים האחרונות על פתוח מכשיר האקטיביטור. בעזרת המכשיר מבוצעת מניפולציה עדינה ביותר שמתאימה גם לעוללים ומבוגרים, נשים בהריון ונשים שסובלות מבריחת סידן. המניפולציה מהירה ביותר ומשפיעה רק על המפרקים הבעייתיים בזמן ששאר הגוף נשאר רגוע.

"נאמר לי על ידי אורטופד שעלי לעבור ניתוח בצווארי. סבלתי מניוון בחוליות הצוואר וגדילה של זיזים שלחצו על העצבים וגרמו לתחושת כאב ונימול בזרועות ובידיים. התקשיתי אפילו להרים את זרועותיי כדי לעבוד מול המחשב. את ד"ר אורן מצאתי לפני שנתיים ומאז לא חשתי בתחושת הנימול. פחדתי עד מוות שאצטרך לעבור ניתוח בצוואר. אני אוהבת את המניפולציה הקלה בעזרת האקטיביטור. לפני כן הייתי אצל מטפלים אחרים שגרמו לכאבים להתגבר. האקטיביטור כל כך עדין וכל כך אפקטיבי! הכאבים גם הם פחתו ואני יכולה להמשיך בעבודתי ללא הגבלה." שירלי הדוק, סאן –חוזה, קליפורניה.

מרפאות בהרצליה ובמצפה מכמנים, טלפון נייד: 054-644-4822

img img img img img img