רוח בהר      Mountain Spirit      Holistic Retreat  logo

וּבְשַלְוַת הָאִישׁ תִּכְלֶינָה כָּל חֶרְדוֹת מְצוּקוֹתָיו, כּי בּינַת שׁלֵוֵי הַדַעַת חִישׁ תָּנוּחַ יַצִיבָה.
מתוך הַבַהַגַוַדֵגִיטַה - שירת המבורך בתרגום ע. אולסבנגר
 
דקלה אורן

ד"ר דקלה אורן, כירופרקטורית ומרפאה הוליסטית מנהלת מרפאות לכירופרקטיקה,ותרפיה קרניו-סקראלית בהרצליה ובמכמנים שבגליל. בנוסף לפעילותה הקלינית מנחה דקלה סדנאות בנושאי בריאות טבעית והקשר בין גוף לנפש, ומציעה תוכניות ייחודיות לארגונים וקבוצות עובדים בנופך בריא.

ד"ר אורן היא בעלת תואר בחינוך גופני ומורה מנוסה ליוגה. את לימודי הדוקטורט לכירופרקטיקה סיימה בהצטיינות בקולג' על שם פאלמר בסאן חוזה, קליפורניה. במקביל ללימודי הכירופרקטיקה התמחתה בתראפיית קרניו-סקראל מבית מדרשו של ד"ר ג'ון אפלדג'ר מפלורידה. שטחי התמחות נוספים כוללים תזונה קלינית והתמחויות בבריאות נשים.

בשנות פעילותה קנתה לה ד"ר אורן מוניטין של מרפאה "מסוג אחר" ושטחי התמחותה כוללים טיפולים במגוון בעיות כמו כאבי גב וצוואר, יציבה לקויה, טיפול לאחר תאונה, בעיות נשים, מערכת העיכול והחיסון, בעיות עור, וטיפול בתינוקות וילדים.

האבחון והתאמת הטיפול נערכים על פי שיטת משולש הבריאות. הטיפול כולל איזון גופני בעזרת שיטות כירופרקטיות חדשניות ועדינות, כמו שיטת האקטיבטור, תראפיית קרניו-סקראל, יעוץ בריאותי ותזונתי וקישור בין בעיות גופניות והמרכיבים הנפשיים והרגשיים שמשפיעים עליהן.

שיטות הטיפול הייחודיות מושכות את שוחרי הבריאות מכל הגילים. מטופלים מקבלים הסבר מקיף על מקור הבעיות שמהן הם סובלים, ועל אפשרויות הטיפול המגוונות. היחס האישי הוא ערך נעלה בטיפול והרגישות לצרכיו של כל מטופל והתאמת תוכנית אישית הם שתורמים רבות להצלחת הטיפול.

כשהיא שואבת את ההשראה לטיפול משורשי הזן בודהיזם והפילוסופיה היוגית ומשתמשת בשיטות מדעיות מהמתקדמות ביותר בעולם הריפוי הטבעי, מצליחה דקלה ליישם את עקרונות ה"נפש בריאה בגוף בריא" ולעזור למטופלים לשפר את בריאותם הגופנית ואת חוסנם הנפשי. המטופלים מונחים בדרך העדינה של שיווי משקל ואיזון הרמוני תוך פתוח המודעות וההקשבה לגוף ולצרכיו.

אישה אש חושים .היא סדנא ייחודית שמציעה דקלה לאלות – סדנא של העצמה, החלמה והתחזקות

טלפון נייד: 054-644-4822

לאתר הבית של ד"ר דקלה אורןאיציק אורן

איציק אורן  איציק אורן, ספורטאי מצטיין ומאמן ותיק במספר ענפי ספורט, עוסק שנים רבות ביוגה, ג'ודו ואומנויות לחימה. הוא בוגר ביהמ"ד למורים לחינוך גופני במכון ווינגייט ובעל שני תארי מסטר - בביו-מכניקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת אינדיאנה בארה"ב.

איציק הוא בעל ידע וניסיון עשירים במיוחד בהתמודדות מול יריבים מכל הסוגים, בתחילה על מזרון הג'ודו – ספורט בו בילה שנים ארוכות באימונים ותחרויות, בהנחיתו של יורם הדר מראשוני הג'ודו בארץ והגיע לדרגת חגורה שחורה וזכייה בתארים רבים. בין היתר זכה במדליית כסף במכבייה ה 9, מקום שני באליפות ישראל לבוגרים ובמקום ראשון באליפות ישראל לסטודנטים.

במקביל עסק באופן פעיל במספר ענפי ספורט "קרובים" כמו האבקות ואגרוף. הוא בילה שנים בלימוד ובחקר אמנויות לחימה, במיוחד ג'ו-גיטסו שהיא הבסיס לספורט הג'ודו המודרני.

בצבא, היה לוחם בחטיבת הצנחנים ומדריך בכיר לכושר קרבי וקרב מגע והשתלם באמנויות לחימה תחת ידיהם האמונות של גדי סקורניק ואימי ליכטנפלד האגדי. בין היתר, היה אחראי לאימון יחידות עילית של צבאות זרים שבאו להשתלם בארץ. במלחמת יום הכיפורים נלחם במסגרת פלוגת החבלה בפיקודו של שמעון הקר (נווה) בכח של חטיבת הצנחנים הסדירה בקרבות הבלימה וצליחת התעלה.

לאחר השירות הצבאי, התגייס לשב"כ, השתלם בירי באקדח במסגרת קורס מאבטחים אצל דייב בקרמן -מדריך הירי המיתולוגי בשב"כ ועבד מספר שנים כמאבטח מטוסים באל-על. במקביל המשיך להשתלם בג'ודו וג'ו-ג'יטסו אצל מספר מורים ידועי שם ביפן ובארה"ב.

בפן נוסף ושונה של הקריירה המקצועית, התמחה בפיתוח תוכנה ועבד כשלושים שנה בתור ארכיטקט תוכנה ומנהל פיתוח במספר חברות בארץ ובעמק הסיליקון שם צבר ניסיון רב בניהול והנעת עובדים וקבוצות פיתוח בתנאי לחץ. בתחום עיסוקו זה היה שותף להקמה של מספר חברות סטארט-אפ בעמק הסיליקון בקליפורניה ומלא תפקידים בכירים כמנהל תחום תוכנה וארכיטקט ראשי תוך ניהול מספר רב של פרוייקטים בתחומי תקשורת וניהול רשתות. בשנותיו הארוכות בתעשייה רכש ניסיון רב בהנחיית פרוייקטים מורכבים, פיתרון משברים והובלת צוותי פיתוח.

בושידו דרכו של הלוחם - היא סדנא ייחודית שמציע איציק לגיבוש קבוצות עובדים ברוח הסמוראים הלוחמים עזי הנפש ביפן הפאודלית.

טלפון נייד: 054-534-3907